با ما بیشتر آشنا شوید

من منا زاهدی به همراه حمیدرضا عسکری زاده در سال 1399، با توجه به تخصص‌هایی که در طی 7 سال گذشته در زمینه فشن و ریتیل داشتیم تصمیم گرفتیم برند کاموا استایل را تاسیس کنیم.

از آنجایی که ممنوعیت واردات برندهای خارجی در سال 1397 منجر به خروج برندهای روز دنیا از ایران شد، دسترسی به لباس های شیک و با کیفیت تقریباً از بین رفت و خیلی از هموطنان به آنلاین شاپ ها و خرید از کشورهای همسایه رو آوردند. در همین راستا و علیرغم مصائب بیشمار تولید محصولات داخلی (اعم از بالا بودن قیمت پارچه های وارداتی و مواد اولیه) شروع به فعالیت کردیم!

اگر از مشتریان ما باشید مطمئناً اولین چیزی که نظر شما را جلب کرده کیفیت پارچه‌ها و ظرافت در دوخت آن ها می‌باشد. با توجه به حساسیتی که در تیم تولید و ناظرین بر تولید مجموعه ما وجود دارد، تمامی لباس‌ها با کمترین ضریب خطا و بالاترین کیفیت ممکن به دست مصرف کننده می‌رسد.

امیدواریم که بتوانیم قدمی مثبت در صنعت پوشاک و ریتل کشورمون برداریم. پوشاک یکی از نشانه‌های تمدن و فرهنگ هر کشوری است و همگی می‌بایست دست در دست هم به رشد و ارتقاء این صنعت پیشران کمک کنیم. چرا که دختران و بانوان سرزمینمان لایق زیباترین، خاص‌ترین و جذاب‌ترین لباس‌های دنیا می باشند!

در صورت نیاز میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید!